İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Okulları ve Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı (KYÖV) Özel Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Bursa'da tek bölümlük TSM konseri Bursa'da tek bölümlük TSM konseri

Başkan Hürriyet, Başkan Vekili Çetin Sarıca, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu ve KYÖD Başkanı Uğur Saral ile birlikte ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Anasınıfı, İlkokulu ve Ortaokulu ile KYÖV Özel Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Hürriyet, şunları söyledi:

“EĞİTİME DESTEK VERMEYE HAZIRIZ”

“Biz hem belediye hem de şahsi kimliklerimiz olarak eğitimi çok önemsiyoruz. Gerek kurumsal çatımız altında gerekse paydaşlıklarla desteklemeye çalışıyoruz. Sizin eğitimi geliştirme çabalarınıza bizim biraz da olsa katkımız olacaksa seve seve destek vermeye hazırız. Okul için kurumsal ve bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey varsa bunu bizlere iletebilirsiniz.”

KYÖV Başkanı Şerif Ünan da ziyaretlerinden ve eğitim konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Hürriyet’e teşekkürlerini sundu. Hürriyet ve Ünan daha sonra, okulu ve okul içerisindeki spor alanlarını gezerek, eğitim kalitesini artırmak adına yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.