Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaköy ile Kayacık mahallelerini birbirine bağlayan yolda meydana gelen heyelan sonrası yolu tekrar kullanıma açarak, bölge sakinlerinin mağduriyetinin önüne geçti.

Efeler’e bağlı Karaköy ile Kayacık mahallelerini birbirine bağlayan yol, heyelan nedeniyle kapandı. Mağdur olan vatandaşlar, Efeler Belediyesi’nden yardım istedi. Hızla harekete geçen Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısa sürede heyelan bölgesine ulaştı. Ekiplerin çalışması sonucunda yol tekrar kullanıma açıldı. 

MAHALLE SAKİNİNDEN EFELER BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR

Efeler Belediyesi’ne teşekkür eden Karaköy Mahallesi sakinlerinden Ahmet Yılmaz, “Yol, iki mahalleyi birbirine bağlıyor ve birçok kişi arazisine bu yolu kullanarak gidiyor. Yolun kapalı olması bizim için hayatın durması anlamına geliyor. Efeler Belediyesi’nden yardım istedik. Çok kısa sürede gelip yolu açtılar. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ederim. Zor durumda olduğumuz her an yardımımıza koşuyorlar” diye konuştu.

Kuşadası Belediyesi’nden ilkokul öğrencilerine ‘Vektörle Mücadele’ eğitimi Kuşadası Belediyesi’nden ilkokul öğrencilerine ‘Vektörle Mücadele’ eğitimi