HDP binasından ilk kareler: Deniz Poyraz'ın kahvaltı tabağı duruyor

Silahlı saldırının düzenlendiği HDP il binasının fotoğraflarına ulaşıldı. Bina içinden çekilen fotoğraflarda, çok sayıda kurşun izi bulunurken, katledilen Deniz Poyraz’ın kahvaltı tabağının masada...

GÜNDEM 17.06.2021 - 17:50 17.06.2021 - 17:50

Silahlı saldırının düzenlendiği HDP il binasının fotoğraflarına ulaşıldı. Bina içinden çekilen fotoğraflarda, çok sayıda kurşun izi bulunurken, katledilen Deniz Poyraz’ın kahvaltı tabağının masada durduğu görüldü

Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Örgütü’ne sabah saatlerinde Suriye’de eğitilen Onur Gencer isimli şahıs tarafından yapılan saldırıda parti çalışanı Deniz Poyraz katledildi. Saldırgan gözaltına alınırken, Poyraz’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Saldırının gerçekleştirildiği İzmir il binasından gelen fotoğraflarda, kapılara ve duvarlara çok sayıda kurşunun isabet edildiği görülürken, Poyraz’ın hazırladığı ve içerisinde domates ile zeytinin olduğu kahvaltı tabağı da masada duruyor.
Parti binasındaki kapı ile camların büyük bir kısmının saldırgan tarafından kırıldığı ve odaların dağıtıldığı görülüyor.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@