Macaristan Haberleri

Macaristan haberleri ve güncel Macaristan gelişmeleri, Macaristan ile ilgili tüm video, Macaristan fotoğrafları ve Macaristan haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA
DÜNYA

Macaristan Parlamentosu, İsveç'in NATO üyeliğine onay verdi. İTürkiye'nin onayının ardından İsveç'in NATO'ya üyeliğine onay vermeyen tek ülke Macaristan'dı.

DÜNYA

Çocuklara yönelik cinsel istismar davasında hükümlü bir kişinin serbest bırakılmasını sağladığı öne sürülen Katalin Novak, istifa etti.

DÜNYA

Macaristan Başbakanı Viktor Orban, İsveç’in NATO’ya üyeliğini görüşmek üzere Başbakan Ulf Kristersson'a davet mektubu gönderdiğini bildirdi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın daveti üzerine yarın Macaristan'a resmi ziyarette bulunacak.

DÜNYA

Macaristan hükümeti Ukrayna'ya Avrupa Birliği tarafından gönderilecek yardım paketini veto ettiğini duyurdu.

DÜNYA

Avrupa Birliği (AB), Ukrayna'ya yeni mali desteğin onaylanması ve üyelik müzakerelerinin başlatılabilmesi için Macaristan'ın karşıt tutumunu aşmaya çabalıyor.

DÜNYA
DÜNYA

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2-3 Kasım'da 'Türk Devri' temasıyla Astana'da düzenlenecek zirveye katılmak amacıyla Kazakistan'a gitti.

SPOR
SPOR
SPOR