İsrail ordusu Haberleri

İsrail ordusu haberleri ve güncel İsrail ordusu gelişmeleri, İsrail ordusu ile ilgili tüm video, İsrail ordusu fotoğrafları ve İsrail ordusu haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Hamas, İsrail'in Refah Sınır Kapısı'ndaki yolcu binasını ateşe vermesine ilişkin "Filistinlilerin dış dünyayla bağlantısının kesilmesine neden olan barbarca bir davranış"...

DÜNYA

İsrail Başbakanı Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu, orduyu ve İsrail İç Güvenlik Teşkilatı'nı 7 Ekim 2023 olayları ile ilgili "ihanetle" suçladı.

DÜNYA

İsrail ordusu, Lübnan'dan İsrail'in kuzeyindeki Kiryat Şimona ve yakınlarındaki bir yerleşim birimine bu sabah 35 roketin atıldığını duyurdu.

DÜNYA

İsrail ordusunun, Gazze kentinin güneybatısındaki Zeytun Mahallesi'ne düzenlediği saldırıda 6 Filistinli hayatını kaybetti.

DÜNYA

Birleşmiş Milletler (BM), İsrail ordusu ve güvenlik güçlerini çatışma bölgelerinde çocuklara zarar verenler "kara listesine" aldı.

DÜNYA

İsrail ordusunun yeni bir saldırıya başladığı bildirildi.

DÜNYA

İsrail'deki Savaş Kabinesi'nin, Gazze'de Hamas'a alternatif bir hükümet kurulmasını içeren "pilot" projeyi onayladığı ileri sürüldü.

DÜNYA

İsrail askerlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Tulkerem kenti yakınlarında açtığı ateş sonucu 2 Filistinli genç öldü.

DÜNYA

İsrail ordusunun, işgal altındaki Batı Şeria'da son 24 saatte en az 20 Filistinliyi daha gözaltına aldığı belirtildi.

DÜNYA

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ndeki çatışmalarda 2 askerinin daha öldüğünü, 1 subayının da yaralandığını bildirdi.

DÜNYA

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nin Mısır sınırı boyunca uzanan Philadelphi Koridoru'nu ele geçirdiklerini duyurdu.

DÜNYA

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nde bir, işgal altındaki Batı Şeria'da 2 askerinin daha öldüğünü duyurdu.