Husiler Haberleri

Husiler haberleri ve güncel Husiler gelişmeleri, Husiler ile ilgili tüm video, Husiler fotoğrafları ve Husiler haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Yunanistan Milli Güvenlik Hükümet Konseyinin (KYSEA), Yunanistan'ın, Avrupa Birliği'nin (AB) Kızıldeniz'deki "Aspides" misyonuna katılmasına karar verdiği bildirildi.

DÜNYA

Yemen’deki Husiler, İsrail’in güneyindeki Eilat kenti ile Kızıldeniz'deki bir ABD ve Aden Körfezi'ndeki bir İngiliz gemisini deniz füzeleri ve insansız...

DÜNYA

Husiler, ABD ve İngiltere'nin, ülkenin batısındaki Hudeyde kentine saldırı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, ABD ve İngiltere'nin ülkenin batısındaki Hudeyde kentinde bir çiftliğe saldırı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, Aden Körfezi'nde İngiltere'ye ait bir gemiyi hedef aldıklarını, Hudeyde kentinde de ABD'ye ait bir insansız hava...

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, ABD ve İngiltere hava kuvvetlerinin sahil şehri Hudeyde'ye aynı günde 6 saldırı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki Husiler, ABD ve İngiltere hava kuvvetlerinin sahil kenti Hudeyde'ye 5 saldırı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ile İngiltere'nin ülkenin kuzeybatısındaki Sada kentine hava saldırısı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ile İngiltere'nin ocak ayından bu yana Yemen'e 300 hava saldırısı gerçekleştirdiğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ve İngiltere'nin ülkenin Sada ve Hudeyde kentlerine 15 hava saldırısı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

ABD, Kızıldeniz yakınlarında İran destekli Husilere ait 2 insansız hava aracını (İHA) imha ettiğini bildirdi.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, Kızıldeniz'de İsrail limanlarına doğru yol alan ABD'ye ait bir ticari gemiyi vurduklarını duyurdu.