Hindistan Haberleri

Hindistan haberleri ve güncel Hindistan gelişmeleri, Hindistan ile ilgili tüm video, Hindistan fotoğrafları ve Hindistan haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Çin, Hindistan Anayasa Mahkemesinin, Cammu Keşmir'in özel idari statüsünü kaldıran ve doğusundaki Ladakh'ı ayıran kararını anayasaya uygun bulmasını tanımadığını açıkladı.

DÜNYA

ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü Christopher Wray, Hindistan'ın ABD'deki bir Sih lidere suikast planladığı iddialarının ardından Yeni Delhi'ye gitti.

DÜNYA

Hindistan genelinde 2018'den bu yana yapılan kanalizasyon ve foseptik temizlikleri sırasında 443 kişi hayatını kaybetti.

DÜNYA

Hindistan'ın güney kesiminde etkili Michaung siklon fırtınasının yol açtığı şiddetli yağışlar ve seller nedeniyle 8 kişi hayatını kaybetti.

DÜNYA
DÜNYA

Hindistan'ın Uttarakhand eyaletindeki yol çalışması sırasında tünelin çökmesi sonucu yaklaşık iki hafta önce mahsur kalan 41 işçi için yürütülen arama...

DÜNYA

Hindistan'ın Odişa eyaletinde, Ganeş isimli bir kişi, eşi ve iki yaşındaki kızını yatak odalarına soktuğu kobra yılanıyla öldürdü.

DÜNYA
DÜNYA
DÜNYA
DÜNYA
DÜNYA