Hava saldırısı Haberleri

Hava saldırısı haberleri ve güncel Hava saldırısı gelişmeleri, Hava saldırısı ile ilgili tüm video, Hava saldırısı fotoğrafları ve Hava saldırısı haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

İsrail ordusunun Lübnan’ın doğusunda Suriye sınırındaki Hermel bölgesine düzenlediği bir dizi hava saldırısı sonucu 2 kişinin öldüğü bildirildi.

DÜNYA

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyinde seyir halinde bir aracı hedef alması sonucu ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

DÜNYA

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki sınır bölgelerine yönelik eş zamanlı olarak 18 hava saldırısı düzenlediği belirtildi.

DÜNYA

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nin güneyinde yer alan ve yerinden edilmiş Filistinlilerin sığındığı Refah'ın doğusuna hava saldırıları düzenlediği bildirildi.

DÜNYA

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki bölgelere en az 15 hava saldırısı düzenlediği belirtildi.

DÜNYA
DÜNYA

İsrail, Gazze'deki Han Yunus ve Nusayrat kamplarına saldırdı. Saldırılarda Zühd ailesine ait evde 13, Ebu Aker ailesine ait evde 2...

DÜNYA

İsrail güçleri, Gazze’de Birleşmiş Milletler tarafından işletilen El Fakura Okulu’na hava saldırısı düzenledi. Saldırıda en az 200 kişi öldü.

DÜNYA

ABD, Irak ve Suriye'de askerlerine yönelik saldırılardan sorumlu tuttuğu İran'ın Devrim Muhafızları tesislerine hava saldırısı düzenledi.

DÜNYA
DÜNYA

Aksa Tufanı operasyonunun ardından başlayan çatışmaların üçüncü gününde İsrail tarafından Gazze'ye kapsamlı bir hava saldırısı başlatıldı. Çok sayıda sivilin yaşamını...

İSTANBUL