Fırtına Haberleri

fırtına haberleri ve güncel fırtına gelişmeleri, fırtına ile ilgili tüm video, fırtına fotoğrafları ve fırtına haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


Genel

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın Ege Denizi'nin kuzeyi için fırtına uyarısı yaptı.

GÜNDEM

Ege'nin kuzeyinde yarın fırtına etkili olacak.

YEREL

Trabzon'un Karadeniz kıyısındaki ilçesi Beşikdüzü'nde, 27 Kasım'da dalgalara kapılarak kaybolan 2 lise öğrencisinden birinin cansız bedeni bulundu.

YEREL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde sağanak ve fırtınadan zarar gören yerlere bakım ve temizlik çalışması yapıyor.

TOPLUM & YAŞAM

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, kentte etkili olan sağanak ve fırtınada direk devrilmesi sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

YEREL

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, denizin taşması nedeniyle su baskınlarının oluştuğu ev ve iş yerlerinde temizlik devam ediyor.

YEREL
YEREL

Antalya Büyükşehir Belediyesi hafta sonu etkili olan fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle Yat Limanı’nda ve Konyaaltı Sahili’nde oluşan kirliliği ortadan...

YEREL

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde etkili olan sağanak ve fırtına, Assos'taki turizm işletmelerinde zarara yol açtı.

GÜNDEM

İstanbul'da beklenen kuvvetli fırtına, Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Havalimanı'ndan planladığı toplam 56 seferi iptal etmesine neden oldu.

YEREL

Trabzon'un Karadeniz kıyısındaki ilçesi Beşikdüzü'nde dün, dalgalara kapılarak kaybolan 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.

YEREL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), akşam saatlerinden itibaren yağışlı havanın etkisine girecek kent genelinde fırtınanın etkili olmasının...