Çatışma Haberleri

çatışma haberleri ve güncel çatışma gelişmeleri, çatışma ile ilgili tüm video, çatışma fotoğrafları ve çatışma haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

İsrail ile Mısır askerleri arasında Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah Sınır Kapısı yakında çatışma yaşandığı bildirildi.

DÜNYA

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Rus ordusunun, Ukrayna'nın Harkiv bölgesine yeni saldırı dalgası başlattığını bildirdi.

DÜNYA

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF), 2018-2022 yıllarında çocuk ölüm ve yaralanmalarının yüzde 49,8'inin patlayıcılar nedeniyle gerçekleştiğini bildirdi.

DÜNYA

Nijerya'da çobanlar ile çiftçiler arasında çatışmaların yaşandığı Plateau eyaletinde düzenlenen saldırılarda 21 kişi hayatını kaybetti.

DÜNYA

İngiltere, Sudan'da çatışmaları finanse ettikleri gerekçesiyle bazı işletmelere yaptırım uygulayacaklarını açıkladı.

DÜNYA

Kolombiya'da eski FARC mensuplarıyla ELN arasındaki çatışmada 9 kişi öldü

Genel

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.

DÜNYA

Güney Sudan'da kimliği belirsiz kişilerce bir köye düzenlenen silahlı saldırıda en az 12 kişi hayatını kaybetti.

YEREL

Diyarbakır’da caddede 2 kişinin yaralandığı kavgada, silah seslerini duyan kıraathanedekilerin panik anları güvenlik kamerasına yansıdı.

DÜNYA

Çad'da otlak sorunu nedeniyle çoban ve çiftçiler arasında çatışma çıktı. Çatışmalarda 42 kişi hayatını kaybetti.

DÜNYA

İran'ın doğusunda Afganistan sınırındaki Güney Horasan eyaletinde sınır muhafızları ile uyuşturucu kaçakçıları arasında çıkan çatışmada 1 asker hayatını kaybetti, 2...

DÜNYA

Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde (KDC) ordu ile isyancı gruplar arasındaki çatışmalar nedeniyle Goma bölgesinde bir haftada yaklaşık 135 bin kişinin göç...