Batı Şeria Haberleri

Batı Şeria haberleri ve güncel Batı Şeria gelişmeleri, Batı Şeria ile ilgili tüm video, Batı Şeria fotoğrafları ve Batı Şeria haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria’nın çeşitli kentlerinde bulunan çok sayıda döviz bürosuna baskın düzenleyerek sahiplerini gözaltına aldı.

DÜNYA

İsrail askerleri işgal altındaki Batı Şeria'da 13 Filistinliyi gözaltına aldı.

DÜNYA

İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'daki Azun kasabasını sıkı kuşatma altına alarak Filistinlilere ait evlere baskın düzenledi, kasabada çok sayıda...

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da birçok kente düzenlediği baskınlarda bir Filistinliyi yaraladı, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da gece düzenlediği baskınlarda 22 kişiyi gözaltına aldı.

DÜNYA

İşgal altındaki Batı Şeria'da çıkan çatışmada bir Filistinlinin, Filistin güvenlik güçleri tarafından açılan ateş sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da gece düzenlediği baskınlarda 1 kişiyi yaraladı, biri çocuk 15 kişiyi gözaltına aldı.

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'nın Nablus kentinde bulunan Balata Mülteci Kampı'na baskın düzenleyerek bir evi kuşattı.

DÜNYA

İsrail ordusunun, işgal altındaki Batı Şeria'da 12 Filistinliyi daha gözaltına aldığı bildirildi.

GÜNDEM

İsrail askerlerinin işgal altındaki Batı Şeria'da "bıçaklı saldırı" girişiminde bulunduğu iddiasıyla Filistinli bir kadını öldürdüğü bildirildi.

DÜNYA

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Orta Doğu'nun felaketin eşiğinde olduğu uyarısında bulunarak, "Artık bu kanlı misilleme döngüsüne son...

DÜNYA

Belçika, Batı Şeria'da yasa dışı Yahudi yerleşimcilerin Filistinlilere yönelik artan şiddet eylemlerinin neden olduğu vahim durumdan "ciddi endişe duyulduğunu" bildirdi.