Baskın Haberleri

baskın haberleri ve güncel baskın gelişmeleri, baskın ile ilgili tüm video, baskın fotoğrafları ve baskın haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Almanya'nın güneyinde Münih kenti yakınındaki Schrobenhausen beldesinde meydana gelen sel nedeniyle 43 yaşındaki Türk vatandaşı Asuman Özen'in hayatını kaybettiği bildirildi.

DÜNYA

Almanya'nın Duisburg kentinde, Filistin'e destek verip Hamas destekçisi olduklarından şüphelenilen bir gruba yönelik baskınlar düzenlendiği bildirildi.

YEREL

Antalya'da 450 polisin katılımıyla, 25 adrese düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı.

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da birçok kente düzenlediği baskınlarda bir Filistinliyi yaraladı, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

YEREL

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından bir bağ evinde gerçekleştirilen aramada ruhsatsız tabanca ve av tüfeği ile çok sayıda mermi ele...

DÜNYA

İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'nın belde ve şehirlerine düzenlediği baskınlarında çok sayıda Filistinliyi gözaltına aldı.

YEREL
DÜNYA
Genel

- İsrail güçleri, kampın altyapısını tamamen yerle bir ettiği, dükkanları ve bir hizmet merkezini havaya uçurduğu baskında 21 yaşındaki Filistinliyi...

GÜNDEM

Gümrük Muhafaza ekiplerinin Mersin Limanı’nda gerçekleştirdiği operasyonda devletin ihracat desteklerini istismar etmeye firmalar tespit edilerek haklarında adli süreç başlatıldı.

DÜNYA

İsrailli takviye kuvvetlerin de Kudüs Caddesi'nden kente girerek Eski Şehir bölgesine doğru ilerlediği aktarıldı.

Genel