Belediye’nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından belirlenen Güzelbahçeli ihtiyaç sahibi 350 aileye bu yıl da yakacak yardımı yapılıyor. Belediye Başkanı Mustafa İnce, çalışmalara ilişkin şunları söyledi:

"Kömür yardımı için dar gelirli ihtiyaç sahibi aileleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tespit etti. 12 mahallemizde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi 350 aileye belediye ekimlerimiz evlerine kadar götürüp kömürleri teslim etmeye başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kömür dağıtımı yapıyoruz. Bizlere başvuruda bulunan ya da bizlerin tespit ettiği ailelerimize ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürüyoruz. Belediye olarak 37 bin nüfuslu Güzelbahçe’mizin hizmetindeyiz. Yardıma muhtaç tüm vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatmaya hazırız. Güzelbahçeli hayırsever vatandaşlarımızın ister yardım kolisi, ister kömür, isterlerse eşya desteklerini bizlere bildirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmasını sağlayacağız. Güzelbahçe Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Kara kış desteğimiz kış süresince devam edecek.”

Narlıdere Belediye Başkanı Engin: “Narlıdere’mizi günübirlik turizmin merkezi yapmayı hedefliyoruz” Narlıdere Belediye Başkanı Engin: “Narlıdere’mizi günübirlik turizmin merkezi yapmayı hedefliyoruz”