Tüm zamanların en popüler televizyon dizileri arasında yer alan Game of Thrones'un merkezinde Jon Snow karakterinin olacağı bir devam dizisi için hazırlıkların başladığı öne sürüldü.

Hollywood Reporter'un haberine göre 2019'da izleyenlerine veda eden Game of Thrones dizisi için bir devam dizisi hazırlanıyor.

2011-2019 yılları arasında yayınlanan ve tüm zamanların en popüler televizyon dizilerinden biri olarak kayıtlara geçen Game of Thrones'un devam dizisinin 'Jon Snow' karakterine odaklanacağı ve karakteri canlandıran Kit Harington'un rol için setlere geri döneceği belirtildi.

Daha önce Game of Thrones'un devam dizilerinin geleceği belirtilmişti, ancak bunun hangi formatta yapılacağı bilinmiyordu. HBO'nun uyarlaması, daha önce Ned Stark'ın oğlu olduğu düşünülen Snow'un demir tahtın varisi olabileceğini fark etmesiyle sona ermiş, son sahnelerde Snow, yeni bir hayata başlamak için Westeros'tan ayrılmıştı.

Haliç Üniversitesi'nden görkemli defile Haliç Üniversitesi'nden görkemli defile

Snow'un üvey kardeşleri Arya Stark (Maisie Williams) ve Sansa Stark (Sophie Turner) gibi tanıdık yüzlerin devam dizisinde yer alıp almayacağı henüz doğrulanmadı.

HBO'nun Game of Thrones'tan 200 yıl öncesinde geçen House of the Dragon isimli bir diğer devam dizisi ise, 21 Ağustos'ta başlayacak.

Snow karakteri sayesinde Harington, iki kez Emmy Ödülü'ne aday gösterilmişti.