Sarı-kırmızılılar, RAMS Park'ta düzenlenen görkemli törenle taraftarıyla birlikte çifte kupa coşkusu yaşadı.

 Galatasaray, üstü açık otobüs ve taraftar konvoyu ile kupasına kavuşmak için Rams Park’a hareket etti.

 Galatasaray Lisesi’nde toplanan sarı-kırmızılı oyuncular, teknik heyet ve yöneticiler, burada çocuklarla bir araya geldi.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, oyuncuların bulunduğu otobüsün etrafını yol boyunca sararken tezahüratlarla şampiyonluğu futbolcularla beraber kutladı. 

Stada doğru yola çıkan sarı-kırmızılı oyuncuların otobüsü, lisenin önünden kalktıktan sonra Osmanbey, Şişli, Mecidiyeköy, Büyükdere Caddesi'nden geçerek RAMS Park'a ulaştı.

Futbolcular, yol boyunca şampiyonluğu şarkılarla kutladı ve yolda kendilerine eşlik eden taraftarların tezahüratına katıldı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması büyük bir görsel şölene ev sahipliği yaptı.

Stat içinde kurulan dev sahne etrafında beğeni toplayan bir ışık şovuna da imza atıldı. Erkek futbol takımının kazandığı kupaların törenine geçildiği sırada devreye dronlar girdi.

Dronlar ile RAMS Park'ın üzerinde önce, "Şampiyon Galatasaray" ve "Tek büyük Galatasaray" yazıları oluşturuldu. Ardından ellerini kulaklarına götürerek gol sevinci yapan Mauro Icardi'nin figürü ve futbol topu çizildi. Son olarak da "Yer sarı, gök kırmızı" ve "İyiler sonunda mutlaka kazanır" sloganları yazıldı.

Gösterinin sonunda stadın üzerinde 24. şampiyonluk bayrağı açıldı.

Şampiyon olan Galatasaray Kadın Futbol Takımı, RAMS Park’ta kupasını alarak şampiyonluğu kutladı.

Kutlamada kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular tek tek anons edilerek platforma davet edildi.

İlk olarak futbol takımı idari ekibi ve kulüp personelleri, ardından da teknik ekip tek tek sahneye çağırıldı. Alkışlar ve tezahüratlar arasında podyuma gelen teknik direktör Okan Buruk'a oğlu Ali Yiğit de eşlik etti. Buruk, kendisine sevgi gösterisinde bulunan tarafarlarla "üçlü" tezahüratı yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu heyetinin ardından Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, ikinci başkan Metin Öztürk, başkan yardımcıları Niyazi Yelkencioğlu ve Mehmet Cibara ile Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur sahneye geldi. Yapılan seçimlerin ardından göreve devam etmemesi gündemde olan Erden Timur'a taraftarlar tezahüratlarla destek verdi.

Genç oyuncuların sahneye çıkmasıyla devam eden kutlamada ismi anons edilen futbolcular, seçtikleri şarkı eşliğinde taraftarın önüne çıktı. Bazı yabancı oyuncuların ülkelerinin bayraklarıyla çıktığı organizasyonda birçok futbolcu da kutlamaya çocuklarıyla katıldı.

Galatasaray'a Trendyol Süper Lig 2023-2024 sezonu şampiyonluk kupası ile Turkcell Süper Kupa takdim edildi.

Sarı-kırmızılı takımın kaptanları Fernando Muslera ve Kerem Aktürkoğlu ile takımın yıldızı Mauro Icardi, kupaları TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin elinden alarak havaya kaldırdı. Bu sırada alev, ışık, meşale ve havai fişeklerle büyük coşku yaşandı.

Şampiyonluk kupasının alınmasının ardından büyük sevinç yaşayan futbolcular, kupayla sahaya inerek tribünleri gezdi ve taraftarları selamladı.