Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal alanlardaki yol çalışmaları kapsamında İlyasdere Mahallesi sakinlerinin talebini değerlendirerek harekete geçti. Ekipler, kısa sürede mahalledeki yol açma ve onarım çalışmalarını tamamladı.

MUHTAR ÖZTÜRK: "ARAZİLERİMİZİN DEĞERİ YÜKSELDİ"

Çalışmalarla ilgili konuşan İlyasdere Mahallesi Muhtarı Tuncay Öztürk, “Çeşitli nedenlerle arazi yollarımız bozuldu. Bozulan yolların onarılması ve yeni yolların açılması için Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay'dan yardım istedik. Başkanımız daha önce olduğu gibi bu talebimize de kayıtsız kalmadı. Ekipler kısa sürede çalışmalarını tamamladı. Yolların yapılması sayesinde arazilerimizin değeri yükseldi. Vatandaşlarımız arazilerine gelirken hem yakıt hem de zamandan tasarruf ediyor. Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a ve belediye ekiplerine mahallemiz adına teşekkür ederiz” dedi.

BAŞKAN ATAY: "ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ"

EBB'nin kent merkezlerindeki üretici marketlerinde yerel tohum kuyruğu EBB'nin kent merkezlerindeki üretici marketlerinde yerel tohum kuyruğu

Çiftçiye ve üreticiye her zaman destek verdiklerini belirten Başkan Atay ise “Üretmeden kazanmak ve gelişmek mümkün değil. Üretim için de çiftçinin desteklenmesi ve üstündeki yüklerin hafifletilmesi gerekir. Emeğine değer katmak gerekir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çiftçilerimiz için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.