Çeviri: Dokuz8Haber

Putin: Farklı kıtalarda çok sayıda müttefikimizin olmasından memnuniyet duyuyoruz Putin: Farklı kıtalarda çok sayıda müttefikimizin olmasından memnuniyet duyuyoruz

Amerika’da bir çiftlikte kamerayı görünce kameraya bakışlar atan ve sonrasında kameraya saldıran devekuşu Emmanuel viral oldu.

Amerika, Güney Florida’da bir çiftlikte Taylor Blake adında bir kullanıcı, Tiktok’ta hayvanlar hakkında bilgilendirici videolar çekiyor. Aynı çiftlikte yaşayan Emmanuel adındaki devekuşu da bu videolar sırasında kameraya sürekli müdahale ederek viral oldu ve milyonlarca kez izlendi.

Viral olan videoda Taylor Blake defalarca ‘’Emmanuel, lütfen yapma!’’ diyerek Emmanuel’e seslenerek onu engellemeye çalışıyor ama Emmanuel geri adım atmıyor ve kamerayı gagalıyor. Video denemelerinin her birinde kameraya bir şekilde müdahale eden Emmanuel çok hızlı şekilde Tiktok’ta popüler oldu.

Knuckle Bump Çiftliği’nin Tiktok profilini 1 buçuk milyondan fazla kişi takip ediyor. En çok izlenen videoları kameraya saldıran Emmanuel ve onu engellemeye çalışan çaresiz çiftçi Taylor Blake’in olduğu videolar.