Çukurova İzmir Dikili Gayrimenkulleri TMSF tarafından satışa çıkarıldı

Muhammen bedeli 6 milyon lira olarak belirlenen Çukurova İzmir Dikili Gayrimenkulleri'nin satışına yönelik ihalenin 13 Ekim'de yapılacağı aktarıldı.Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzm...

EKONOMİ 24.09.2020 - 10:34 24.09.2020 - 10:34

Muhammen bedeli 6 milyon lira olarak belirlenen Çukurova İzmir Dikili Gayrimenkulleri'nin satışına yönelik ihalenin 13 Ekim'de yapılacağı aktarıldı.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait delicelik ve meraları satışa çıkardı.

557 BİN 363 METREKARELİK TAŞINMAZ

TMSF'nin Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlanan ilanına göre, BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin borcundan dolayı haczedilen gayrimenkullerinden oluşturulan Çukurova İzmir Dikili Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün satışına karar verildi.Söz konusu bütünlüğün kapsamı, Dikili'de iki ayrı parselde bulunan toplamda 557 bin 363,79 metrekarelik delicelik ve mera nitelikli taşınmazlardan oluşuyor.

MUHAMMEN BEDEL 6 MİLYON

Muhammen bedeli 6 milyon lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak. İhale, 13 Ekim saat 16.00'da TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@