CHP'yi 'Çav Bella' üzerinden hedef alan Erdoğan'a Kılıçdaroğlu'dan 'dombralı' yanıt

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın, İzmir'de yaşanan Çav Bella provokasyonunda CHP'yi hedef almasına 'dombra'lı yanıt geldi.AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de ba...

GÜNDEM 22.05.2020 - 17:15 22.05.2020 - 17:15

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın, İzmir'de yaşanan Çav Bella provokasyonunda CHP'yi hedef almasına 'dombra'lı yanıt geldi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de bazı camilerin hoparlörlerinden Çav Bella çalınması provokasyonuna yönelik açıklama yaparak, CHP'yi hedef aldı.

ERDOĞAN, CHP'Lİ YÖNETİCİLERİ HEDEF ALDI

Erdoğan, "İzmir'de camilerin hoparlörüne sızan alçaklar, saygısızca yayınlar yaparken, o ildeki CHP yöneticileri zevkten dört köşe bu rezilliği aktarıyor" dedi.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın bu sözlerine jet yanıt geldi.

KILIÇDAROĞLU'DAN 'DOMBRALI' YANIT

Twitter hesabından paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, "Cami minaresinden “dombra” çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların, bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz!" ifadelerini kullandı.https://twitter.com/kilicdarogluk/status/1263824618617479168?s=20Kılıçdaroğlu'nun paylaşımları şöyle:"İzmir İl Başkanımız cami minaresinden marş çalınmasını kınadı, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız basın toplantısı düzenledi, provokasyona dikkat çekerek, faillerin bulunmasını istedi...Parti yönetimimiz yaşananların kabul edilemeyeceğini söyledi. “İbadet yerleri kutsalımızdır” dememin üzerinden 2 saat geçmedi. Tüm bunlara rağmen, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden zat “Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır” dedi...Faillerin bulunmamasından birinci derecede sorumlu olan kişinin, haksız yere bir siyasal partiyi suçlaması, en hafif deyimiyle alçaklıktır! Cami minaresinden “dombra” çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların, bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz!"

TWİTTER'DA BANU ÖZDEMİR İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI

https://dokuz8haber.net/medya/banu-ozdemir-icin-twitterdan-destek-kampanyasi-baslatildi/ 

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@