Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde Parti Meclisi üyeleriyle bir araya geldi. Sabah saatlerinde yaptığı toplantıda Cumhurbaşkanlığı seçim süreçlerine dair milletvekillerinden tam yetki alan Kılıçdaroğlu’na Parti Meclisi de tam yetki verdi.

Emniyet: İYİ Parti binasına isabet eden kurşunlar hırsızları kaçırmak için Emniyet: İYİ Parti binasına isabet eden kurşunlar hırsızları kaçırmak için

KILIÇDAROĞLU’NA PARTİ MECLİSİ’NDEN TAM YETKİ

Parti Meclisi toplantısı sonrası açıklama yapan CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Parti Meclisi’nin Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda, bundan sonra yürütülecek tüm süreçlerde, Parti Meclisimiz adına karar alma konusunda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na oy birliğiyle tam yetki vermiştir” ifadelerini kullandı.

'CHP’NİN YETKİLİ KURULLARI KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE'

Öztrak, CHP’nin yetkili kurullarının 13. Cumhurbaşkanı seçimi sürecinde Kılıçdaroğlu’yla birlikte olduğunu bir kere daha vurguladığını ifade etti.

CHP Meclis Grubu da sabah saatlerinde yaptıkları toplantı sonrasında Cumhurbaşkanlığı seçimine dair tüm süreçlerde Kılıçdaroğlu’na tam yetki vermişti.