Emekli asker ve MİT görevlisi olan Korkut Eken'in Antalya'da yaşadığı evde organize suç çetesi lideri Alaattin Çakıcı tarafından ziyaret edildiği görüntüler ortaya çıktı.Korkut Eken'in Anta...

Sinan Ateş'i öldüren tetikçi tutuklandı Sinan Ateş'i öldüren tetikçi tutuklandı

Emekli asker ve MİT görevlisi olan Korkut Eken'in Antalya'da yaşadığı evde organize suç çetesi lideri Alaattin Çakıcı tarafından ziyaret edildiği görüntüler ortaya çıktı.

Korkut Eken'in Antalya'da yaşamış olduğu evde organize suç çetesi lideri Alaattin Çakıcı tarafından ziyaret edildiği ortaya çıktı. Çakıcı'nın yakın dostu Üzeyir Çakmaktaş  sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı görüntüye şu notu düştü.
"Korkut Eken Komutanımı Antalya'da yaşadığı mütevazi evinde ziyaret ettik. Bu vatan için yapmış olduğu hizmetleri, kahramanlıkları her takdirin üzerindedir. PKK'ya göz açtırmayan ,PKK'ya dünyayı dar eden Özel Kuvvetlerin kurucusudur. Bu yüzden hainlerin hedefidir!.."
Suç örgütü lideri Sedat Peker, YouTube hesabına  yüklemiş olduğu son videoda Kuzey Kıbrıslı gazeteci Kutlu Adalı'nın öldürülmesinde Korkut Eken'in rol oynadığını iddia etmişti. Eken ile Çakıcı daha önce de Mehmet Ağar ve Engin Alan ile birlikte Bodrum'daki Yalıkavak Marina'da bir araya gelmişti.