Bir erkek, evlenme teklifini reddeden kadının ailesini katletti

Sivas'ta Dursun D. isimli bir erkek evlenme teklifini kabul etmeyen kadının ailesinden 4 kişiyi katletti.Türkiye'de bir tarafta İstanbul Sözleşmesi tartışılmaya açılırken bir tarafta ise kad...

TOPLUMSAL CİNSİYET 31.07.2020 - 11:31 31.07.2020 - 11:31 Dokuz8 Haber

Sivas'ta Dursun D. isimli bir erkek evlenme teklifini kabul etmeyen kadının ailesinden 4 kişiyi katletti.

Türkiye'de bir tarafta İstanbul Sözleşmesi tartışılmaya açılırken bir tarafta ise kadınlar her gün katledilmeye ve tehdit edilmeye devam ediliyor.T24'ün haberine göre, Dursun D. isimli erkek, evlenme teklifini reddeden G.G'nin ailesinin evine gitti. Katil Dursun, G.G'nin annesi Döndü, babası Turgut, kardeşi Sertan ve kardeşinin eşi Beyza Kandur'a tabancayla ateş etti. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, 4 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

KATLİAMDAN ÖNCE KADIN ŞİKAYETTE BULUNMUŞ

Haberi alarak eve gelen ailenin yakınları, sinir krizi geçirdi. Öte yandan Dursun D'nin evlenme teklifini reddeden G.G'yi tehdit ettiği, bunun üzerine G.G'nin dün Yenimahalle Polis Merkezi Amirliğine giderek "Eski eşinin kafasını koparırım, ayrılırsan aileni öldürürüm, katliam yaparım" şeklinde tehditlerde bulunduğunu söylediği Dursun D.’den şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu öğrenildi.

KATİL YAKALANDI

Olaydan sonra kaçan zanlı Dursun D, Yakupoğlan köyünde yakalandı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@