Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ege Yıldızları Spor Kulübü Çim Hokey Takımı’nın şampiyon sporcuları ve teknik ekibi ile bir araya gelerek başarılarından dolayı tebrik ederek tablet hediye etti.

Menteşe Belediyesi Yalabık Parkı’nda sporcularla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Gümüş, Ege Yıldızları Spor Kulübü sporcularını Muğla İl Karması Kız Hokey Takımı olarak elde ettikleri şampiyonlukları nedeniyle kutladı. Sporculara tablet hediye eden Gümüş, Ege Yıldızları Spor Kulübü sporcularının Muğla’nın ismini tüm Türkiye’de başarıyla duyurduğunu belirtti.

Kılıçdaroğlu'ndan İzmit Belediyesi'ne 'beslenme' teşekkürü Kılıçdaroğlu'ndan İzmit Belediyesi'ne 'beslenme' teşekkürü

Gümüş, “Ege Yıldızları Çim Hokey Takımı kısa zamanda katıldıkları müsabakalarda başarıdan başarıya koşarak bölgemizin ismini tüm ülkemizde duyuruyorlar.  Kızlarımızla gurur duyuyoruz. Elde ettikleri başarılarla örnek oluyorlar.  Ege Yıldızları Spor Kulübü’nü ve Muğla İl Karması Kız Hokey Takımı’nda yer alan milli sporcular Sıla Aleyna Çelebi ile Nilay Nur Öztürk’ü tebrik ediyorum. Tabi onların bu başarısında ailelerinin ve antrenörleri Serkan Şen, U19 Milli Takım Antrenörü Muharrem Hasdemir ve kulüp yöneticisi Ayhan Hasdemir’in de büyük emekleri var. Hepsini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.