Barış Atay: "Aracımızın tekerleğinin 5 bijonu gevşetilmiş"

TİP Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay, araçlarının teker bijonlarının seyir halindeyken çıktığını, 5 bijonun ise gevşetilmiş olduğunu söyleyerek, "Tahmin ettiğimiz şey olmad...

GÜNDEM 13.06.2020 - 18:04 13.06.2020 - 18:04

TİP Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay, araçlarının teker bijonlarının seyir halindeyken çıktığını, 5 bijonun ise gevşetilmiş olduğunu söyleyerek, "Tahmin ettiğimiz şey olmadığını umuyoruz" paylaşımında bulundu.

TİP Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Twitter hesabından, parti faaliyetlerinde kullanılan aracın tekerleğinin fotoğrafını paylaştı. Seyir halindeyken 2 bijonun yerinden çıktığını aktaran Atay, serviste araca ilişkin bir müdahalede bulunulduğunun söylendiğini aktardı.

"SORUMLUSUNU YA SİZ BULURSUNUZ YA DA BİZ"

Atay paylaşımında, "Antakya’da ve bölgede partimizin faaliyetlerinde kullandığımız araç. Yolda giderken, 2 bijon yerinden çıktı. Servis, 5 bijonun da gevşetilmiş olduğunu belirtti. Bu müdahalenin, tahmin ettiğimiz şey olmadığını umuyoruz. O yüzden uyarıyoruz! Sorumlusunu ya siz bulursunuz ya da biz!" dedi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST