Kılıçdaroğlu Adalet Bakanı Tunç’a sordu, Ersan Şen yanıt verdi Kılıçdaroğlu Adalet Bakanı Tunç’a sordu, Ersan Şen yanıt verdi

Bahçelievler Kocasinan Sanayi Sitesi'nde bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlama nedeniyle 3 araçta hasar oluştuğu aktarıldı.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde sanayi sitesinde patlama meydana geldi. DHA'nın aktardığı habere göre, Kocasinan Sanayi Sitesi'nde bulunan bir konfeksiyon atölyesindeki ütü kazanı patladı. Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Patlama nedeniyle 3 araçta da hasar oluştu.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği’nden patlamayla ilgili yapılan açıklamada, ifadelerine yer verildi: “Bugün saat 14.00 sıralarında Kocasinan Oto Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren bir konfeksiyon işletmesinin ütü kazanında patlama meydana gelmiştir. Olay yerine güvenlik, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş olup, alınan ilk bilgilere göre yaralı ve can kaybımız bulunmayıp, işyeri önündeki 3 araçta kısmi hasar meydana gelmiştir. Konuyla ilgili tahkikat başlatılmış olup, sanayi sitesi esnafımıza geçmiş olsun dileğimizi sunuyoruz.”