Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Belediye tarafından yapımı tamamlanan Beyköy Mahallesi muhtarlık binasının açılışına katıldı.

Muhtarlık binasındaki açılışa; Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Başkan Asaf Güven, Arsuz Jandarma Karakol Komutanı Yüzbaşı İbrahim Dündar, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Muhtarlar ve halk katıldı. 

Eskişehir Büyükşehir'den çiftçilere böcek ilacı desteği Eskişehir Büyükşehir'den çiftçilere böcek ilacı desteği

Güven açılışta, şöyle konuştu:

“Muhtarlık binasının açılışı vesilesiyle bir aradayız. Muhtar bu binanın yapılmasıyla ilgili çok heyecanlı, güzel konuştu. Arsuz, biliyorsunuz geniş bir alana yayılmış ve 38 tane mahallesi var. Mahallelerin her biri bir yerde ve dağınık. Gerçekten de her mahallenin farklı ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçların çoğu yapıldığı halde, yaptığımız şeylerin yanında yapacaklarımız da var. Belirli bir süreye ihtiyaç var. Yolundan, başlayan altyapısına kadar eksiği olsa da hep beraber bu eksikleri gidermek için var gücümüzle çalışmamız lazım. Bu biraz zaman alacak. Ama bunları zamanla hep beraber çözmek için gerekli çalışmaları yapacağız. Ben bu binanın mahallemize hayırlı olmasını diliyorum.”