Antrenör öğrencisini cinsel saldırıya maruz bıraktı

Sakarya’da 18 yaşındaki karate öğrencisi kadın, antrenörü Mustafa S. tarafından cinsel saldırıya maruz bırakıldı.Sakarya’da yaşayan 18 yaşındaki karate öğrencisi, sokağa çıkma kısıtlamaları...

TOPLUMSAL CİNSİYET 31.05.2021 - 17:53 31.05.2021 - 17:53 Dokuz8 Haber

Sakarya’da 18 yaşındaki karate öğrencisi kadın, antrenörü Mustafa S. tarafından cinsel saldırıya maruz bırakıldı.

Sakarya’da yaşayan 18 yaşındaki karate öğrencisi, sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu süreçte antrenörü Mustafa S. tarafından cinsel saldırıya maruz bırakıldığını anlattı. Sabah’ta yer alan habere göre Mustafa S., bu süreçte tüm takımı gece saatlerinde antrenman sahasına gelmeye zorladı.

BAŞKA ÖĞRENCİLERDE TACİZE MARUZ BIRAKILMIŞ

Genç kadın da kısıtlamada toplu taşımaların çalışmaması sebebiyle Mustafa S.’nin aracıyla gidip geldi. Mustafa S., kadını hem arabada hem de sahada taciz etti. Yaşananlarla ilgili konuşan kadın, “Yediğim her lokmanın kalori hesabını yapardım ama bu yaşadıklarım yüzünden 3 haftada 7 kilo verdim. Uykularımdan terleyerek uyanıyorum, hayatım kâbusa döndü” dedi. Fail erkeğin kendisi gibi altı kadını daha taciz ettiğini de belirten kadın, “Onlar da benim gibi korkup kimseye anlatamamıştı. Bu olaydan sonra ikna ettiğim dört arkadaşımla birlikte şikayetçi olduk. Bir arkadaşımızı da mesaj atarak taciz etmiş, kayıtları var. Konuşmaların ardından da mesajları silmesini istemiş” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@