Antalya'da başkasına benzetilen kuryeye saldırı

Antalya'da kuryelik yapan Oğuzhan Güner, bir başkasına benzetilerek darp edildi. Dişi kırılan ve vücudunda morluklar oluşan Güner'e 21 gün iş göremez raporu verildi.Antalya'nın Serik ilçesi...

GÜNDEM 21.06.2021 - 10:30 21.06.2021 - 10:30

Antalya'da kuryelik yapan Oğuzhan Güner, bir başkasına benzetilerek darp edildi. Dişi kırılan ve vücudunda morluklar oluşan Güner'e 21 gün iş göremez raporu verildi.

Antalya'nın Serik ilçesinde bulunan bir restoranda kurye olarak çalışan 19 yaşındaki Oğuzhan Güner, 18 Haziran günü teslim ettiği bir sipariş sonrasında kimliği belirlenmeyen bir kişinin saldırısına uğradı.

21 GÜN İŞ GÖREMEZ RAPORU ALDI

Olay yerindeki güvenlik kameralarına yansıyan olayda epilepsi hastası olan Güner’in dişi kırıldı ve vücudunda morluklar oluştu. Hastaneden 21 gün iş göremez raporu alan Güner, saldırgan hakkında polise şikayette bulundu.

"EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUMU SÖYLEDİM"

DHA'nın aktardığı habere göre Güner, saldırganın kendisini birine benzettiği için saldırdığını belirterek, şöyle konuştu: "Beni hasımlarına benzetmiş. Daha sonra dükkanın önüne gelmiş, beni sormuş. Ben paketi teslim ederken kendi özel telefonumdan bana ulaştı. Yanıma gelir gelmez de 'Seninle kardeşçe konuşalım' diyerek, elini omzuma koydu, yürümeye başladık. Daha sonra birden tekme ve tokat atmaya başladı. Beni yere yatırdı, sürekli yumruk ve tekme vurdu. Dişim kırık, yüzümde ve kafamda, kollarımda yaralar var." Epilepsi hastalığı olduğunu söyleyip, saldırgana 'vurma' demesine rağmen, saldırganının kendisini dinlemeyip, sürekli tekme ve yumruk arttığını belirten Güner, “İki kişi geldi ayırmak istedi. O anda bile bana vurdu" dedi. Olaydan sonra psikolojisinin bozulduğunu geceleri uyuyamadığını söyleyen Güner, saldırgandan şikayetçi olduğunu ifade etti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@