Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu’nca (KESK) yarın saat 13.30-15.30 arasında düzenlenecek olan "Geçinemiyoruz" eylemi nedeniyle bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

Gözden kaçırmayın

Türkiye'de 1407 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı, 5 kişi hayatını kaybetti Türkiye'de 1407 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı, 5 kişi hayatını kaybetti

KESK, Anadolu Meydanı’nda yarın 13.30-15.30 saatleri arasında "Geçinemiyoruz" diyerek eylem düzenleyecek. Emniyet tedbirleri kapsamında bugün saat 23.00’ten itibaren eylem sona erene kadar Anıt Caddesi’nin ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı çift yönlü, Gençlik Caddesi’nin Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı çift yönlü trafiğe kapalı olacak.

TEK YÖNLÜ VE ÇİFT YÖNLÜ KAPATILACAK YOLLAR:

İhtiyaç olması halinde Kazım Karabekir Caddesi’nin Celal Bayar Bulvarı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü çift yönlü ve buraya Celal Bayar Bulvarı’ndan bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Anadolu Meydanı’ndan Celal Bayar Bulvarı’na bağlantıyı sağlayan yan varyantlar tek yönlü kapatılacak.

GMK Bulvarı’nın Strazburg Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan tüm cadde/sokakların tamamı çift yönlü, Dögol Caddesi’nin Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde/sokakların tamamı da ihtiyaç duyulması halinde çift yönlü trafiğe kapalı olacak.