Mehmet Ağar, Sözcü'ye yaptığı açıklamada, Bodrum'daki Yalıkavak Marina’nın yönetim kurulu başkanlığından alındığı iddialarına yanıt verdi. İstanbul'da olan Ağar, Sa...

Mehmet Ağar, Sözcü'ye yaptığı açıklamada, Bodrum'daki Yalıkavak Marina’nın yönetim kurulu başkanlığından alındığı iddialarına yanıt verdi. İstanbul'da olan Ağar, Sağlığımı düşünüyorum, ne yaptılar bilmiyorum zaten ayrılmak niyetindeydim" dedi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve Bodrum Yalıkavak Marina'nın yönetim kurulu başkanlığı yapan Mehmet Ağar'ın iki hafta ameliyat olduğu ve İstanbul'da dinlendiği belirtildi. Sözcü'ye konuşan Mehmet Ağar, ameliyat olduktan sonra İstanbul'daki evinde dinlendiğini söyledi. Ağar, görevden alındığıyla ilgili iddialara ise şöyle yanıt verdi: "İstanbul'da evimdeyim. Benim Bodrum'da ne işim var. Hastaneden yeni çıktım evdeyim. Ben bu olaylar başladığı anda Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılmak istediğimi ifade ettim. Onlar belki bu hastalık dolayısıyla bir jest yaptılar bana."

Kahramanmaraş’ta 16 yaşındaki Aydoğar 60 saatin ardından enkazdan kurtarıldı Kahramanmaraş’ta 16 yaşındaki Aydoğar 60 saatin ardından enkazdan kurtarıldı

"KONUYU KAPATSINLAR DİYE DİLEKÇE VERMİŞTİM"

Görevden ayrılma talebinin bugüne kadar bekletildiğini savunan Ağar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Konular çıktığı anda herkes rahatlasın diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye konuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün evvel önce beyan etmiştim ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de zamanım da yok."