Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi’nin katkılarıyla Şehit Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay Meydanı’nda iftar yemeği verdi. Kozanlıların yoğun katılım gösterdiği iftarda konuşan Başkan Karalar, Kozan’a önemli hizmetler yaptıklarını söyledi. Karalar, birkaç köy yolu eksiğinin de bu yıl tamamlanacağını belirtti. 

Kozan’a doğalgaz gelmesi için AKSAGAZ’ın çalışma yürüttüğünü, bu nedenle yolların kazıldığını, normal şartlarda söz konusu çalışma için belediyeye para ödenmesi gerektiğini ama halkın doğalgaza ulaşmasının önündeki zorlukları azaltmak için bu ödemeyi talep etmediklerini aktaran Karalar, kışa girmeden kazılan yolların da tamamlanacağını açıkladı.

Ramazan ayını; insanların düşmanlıkları bir kenara bırakması, kucaklaşması ve barışması dolayısıyla çok sevdiğini kaydeden Karalar, “Ülkemiz de artık barış, dinginlik, iyi söz istiyor. Kötü söz, hakaret, kavga istemiyoruz. Artık ülkemizde de huzur, barış ve sevgi ortamı hakim olsun istiyoruz. Ramazan Bayramı’na güzellikler ve huzur içinde girmeyi istiyoruz. Şimdiden Ramazan Bayramı'nızı kutluyorum. Hiç merak etmeyin bu kardeşiniz sizin için 24 saat çalışmaya devam edecek” diye konuştu.