10. Pembe Hayat KuirFest programı yayımlandı

Dünyadan ve Türkiye’den yüzlerce kuir yaşanmışlığı film gösterimleri, söyleşi ve atölyelerle festival severlerin ilgisine sunan KuirFest, onuncu kez kapılarını aralıyor.

TOPLUMSAL CİNSİYET 16.09.2021 - 22:57 16.09.2021 - 23:05

Dünyadan ve Türkiye’den yüzlerce kuir yaşanmışlığı film gösterimleri, söyleşi ve atölyelerle festival severlerin ilgisine sunan KuirFest, onuncu kez kapılarını aralıyor. Festival 23-26 Eylül tarihleri arasında Ankara'da, 30 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak.

ANKARA'YA GERİ DÖNDÜ

Geçtiğimiz dokuz yıl boyunca dünyadan ve Türkiye’den yüzlerce kuir yaşanmışlığı ve çok çeşitli lubunya hallerini film gösterimleri, söyleşi ve atölyelerle festival severlerin ilgisine sunan KuirFest, onuncu kez kapılarını aralıyor! Aynı zamanda Ankara’daki LGBTİ+ etkinlikleri yasağının kaldırılmasının ardından festival, #Gönlüm10dadır hashtagi ile evine, Ankara’ya geri döndüğünü açıkladı.

23 EYLÜL'DE BAŞLIYOR

23 Eylül’de Goethe-Institut Ankara’da başlayacak festival programı, düzenlenecek açılış resepsiyonu ve Türkiye’den Kısalar özel gösteriminin ardından 28 film, 5 söyleşi ve 1 atölyeye ev sahipliği yapacak.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@