Yurtiçi seyahat için 28 Mayıs tarihi verildi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Bir terslik olmazsa iç turizm 28 Mayıs gibi başlar. Verilere göre yurtiçi uçuşlar ise mayıs sonunda başlayabilir” açıklamasında bulundu.Kültür ve...

GÜNDEM 16.05.2020 - 18:43 16.05.2020 - 18:43 Dokuz8 Haber

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Bir terslik olmazsa iç turizm 28 Mayıs gibi başlar. Verilere göre yurtiçi uçuşlar ise mayıs sonunda başlayabilir” açıklamasında bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm faaliyetleri için Mayıs ayının sonuna dikkat çekti. Ersoy turizmin başlama tarihi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bir terslik olmazsa 28 Mayıs gibi iç turizm hareketiyle inşallah turizm başlar" dedi. Ersoy'un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

UÇUŞLAR MAYIS SONU

Uçuşlar benim öngörüm, toplum disiplininde gevşeme olmazsa veriler de aşağıya doğru gitmeye devam ederse mayıs sonu açılır diye inanıyorum. Yurtdışı uçuşları Haziran içinde birçok noktada başlar diye aynı şekilde düşünüyorum"

İLK UÇUŞ TRAFİĞİ AÇILACAK ÜLKELER

"Asya trafiği sanki açılabilir gibi gözüküyor. Çin, Güney Kore gibi birçok ülkede düzelmeler hızlı şekilde var. Onlar sanki öncelikli açılacakmış gibi. Avrupa ülkelerinde çok ciddi düzelmeler var."Ayrıntılar geliyor...

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@