Yavaş'ın 'afiyet ver' kampanyasına 2 günde 3 milyon TL destek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ihtiyaç sahiplerine kurbanlık ulaştırılması için başlattığı kampanyaya yoğun bir ilgi oldu.Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur...

TOPLUM & YAŞAM 26.07.2020 - 22:16 26.07.2020 - 22:16

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ihtiyaç sahiplerine kurbanlık ulaştırılması için başlattığı kampanyaya yoğun bir ilgi oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın Kurban Bayramı öncesi başlattığı ihtiyaç sahibi ailelere paketlenmiş kavurma ya da kıyma ulaştırılacak olan 'Afiyet Ver' kampanyasına 48 saate 3 milyon TL destek geldi.

50 BİNDEN FAZLA PAKET KAVURMA VE KIYMA SİPARİŞİ

ANKA'nın haberine göre 'Afiyet Ver' kampanyası dahilinde şu ana kadar 50 binden fazla paket kavurma ve kıyma siparişi alındı. Hayırsever vatandaşlar www.afiyetver.com internet sitesi üzerinden siparişlerini vermeye devam ediyor.

MANSUR YAVAŞ'TAN AÇIKLAMA

ABB Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından hayırsever vatandaşlara teşekkür mesajında "Damla damla çoğalan iyilik, okyanus olup yüz güldürmeye devam ediyor. Afiyet Ver kampanyamıza 48 saat içinde yaklaşık 3 milyon TL tutarında destekte bulunuldu. Bizlere güvenip iyiliği çoğaltan herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@