Veyis Ateş FETÖ ile araya mesafe koymamış

Habertürk'te HDP'lilerin konuk olarak davet edilmemesini, "Terör örgütleriyle araya mesafe koymayanları, Habertürk ekranlarına kabul etmiyoruz" sözleriyle savunan Veyis Ateş'in Gülen Cemaati hayra...

GÜNDEM 17.06.2020 - 16:29 17.06.2020 - 16:29

Habertürk'te HDP'lilerin konuk olarak davet edilmemesini, "Terör örgütleriyle araya mesafe koymayanları, Habertürk ekranlarına kabul etmiyoruz" sözleriyle savunan Veyis Ateş'in Gülen Cemaati hayranı olduğu ortaya çıktı.

Habertürk programcısı Veyis Ateş, HDP'lileri "Terörle aralarına mesafe koymadıkları için yayına almadıklarını" söylemişti. Ateş'in FETÖ hayranı olduğu ortaya çıktı.

"TERÖRLE ARAYA MESAFE KOYULMALI"

Habertürk'te Didem Arslan'ın HDP konulu programa HDP'li temsilci çağırmamasını savunması üzerine başlayan tartışmalarda ilginç bir ayrıntı dikkat çekti. Aynı kanalda program yapan Veyis Ateş, Arslan'ı savunmak için ekranların karşısında geçti ve "Terör örgütleriyle araya mesafe koymayanları, Habertürk ekranlarına kabul etmiyoruz" ifadelerini kullandı. Fakat Veyis Ateş'in Twitter profili incelendiğinde Gülen Cemaati'ne yönelik olumlu pek çok tweet attığı ve görüş paylaştığı görülüyor. Veyis Ateş'in tweetleri, akıllara, "Habertürk'te hangi terör örgütlerine mesafe konulması şartı aranıyor?" sorusunu getirdi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST