Türkiye Şirin Ünal'a sordu: Nadira'ya ne oldu?

Ayasofya'da cuma namazına gittiği fotoğrafı yayınlayan AKP'li Şirin Ünal'a, evinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Nadira Kadirova'nın akıbeti soruldu.AKP Milletvekili Şirin Ünal, Ayas...

TOPLUMSAL CİNSİYET 24.07.2020 - 21:29 24.07.2020 - 21:29

Ayasofya'da cuma namazına gittiği fotoğrafı yayınlayan AKP'li Şirin Ünal'a, evinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Nadira Kadirova'nın akıbeti soruldu.

AKP Milletvekili Şirin Ünal, Ayasofya'dan paylaştığı fotoğraftan sonra sosyal medyada büyük tepki çekti. #NadirayaNeOldu etiketi uzun süre gündemde kaldı.

NADİRA'YA NE OLDU?

AKP’li Şirin Ünal, Ayasofya’da ilk cuma namazı öncesi içeride çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Ünal'ın paylaşımı çok sayıda kullanıcının tepkisine neden oldu. Ünal, Ayasofya'da ilk Cuma namazı öncesi çekilen fotoğrafını, “Ayasofya Camisindeyiz. Nasip eden Allahımıza şükürler olsun. Emeği geçen herkesten başta REİS'imiz olmak üzere Allah razı olsun” notu ile paylaştı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ise şüpheli bir şekilde ölen 23 yaşındaki Nadira Kadirova'yı hatırlatarak ‘Nadira'ya ne oldu?' sorusunu sorarak tepki gösterdi. Binlerce tweet atılan #NadirayaNeOldu etiketi, uzun süre Twitter Türkiye gündeminde üst sıralarda yer aldı.

NE OLMUŞTU?

Nadira Kadirova, 25 Eylül 2019 tarihinde AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde şüpheli şekilde yaşamını yitirmişti. Kadirova’nın, yaşamını yitirmeden önce, ‘Konuşursam yer yerinden oynar, bu evi de kendimi de yakarım' dediği belirtilmiş konu Meclis gündemine dahi taşınmıştı. Buna karşın, emniyet şüpheli ölümün ‘intihar' olduğu konusunda vurgu yapması tepki çekmişti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@