Turgutlu Belediyesi, Cuma Pazarı Projesi’nde yeniden ihaleye çıkıyor Turgutlu Belediyesi, Cuma Pazarı Projesi’nde yeniden ihaleye çıkıyor

On şehirde büyük yıkıma yol açan 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından bölgeye gönderilmek üzere yardım kampanyası başlatan ve kısa süre içerisinde toplanan 51 TIR yaşam malzemesini afet bölgesine ulaştıran Turgutlu Belediyesi; Turgutlu Kaymakamlığı ve AFAD iş birliğiyle yeni bir yardım kampanyasını yaşama geçirdi. ‘Depremzede Yardım Kampanyası’nda deprem bölgesinden Turgutlu’ya gelen afetzedelerin ihtiyaçları doğrultusunda malzemeler toplanacak. Kullanılmamış ve yeni olan beyaz eşya, ev eşyası, gıda, bebek maması, bebek bezi, kadın pedi ve iç çamaşırından oluşan malzemeler dışında hiçbir ürün kampanyaya kabul edilmeyecek. İhtiyaç malzemeleri, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası Otoparkı’nda kurulan alandan teslim alınacak.

Turgutlu Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde başlattığı nakdi bağış kampanyasında toplanan bağışlar ise ilçedeki ve deprem bölgesindeki yurttaşların ihtiyaçları için kullanılacak. Kaymakamlık onayıyla yapılan kampanya için Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi’nin TR92 0001 2009 5660 0007 0000 88 IBAN numarasına bağış yapılabilecek.