Turgutlu Belediyesi tarafından Çamlıca Yolu’nda sürdürülen yol yenileme çalışmalarında ilk etabın tamamlanmasının ardından, yol kaldırma çalışmalarına başlandı.

Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Çamlıca Yolu üzerindeki yol yenileme çalışmaları sürüyor. Turgutlu Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla üç etap halinde tamamlamayı planladığı çalışmalarda, ilk etap tamamlandı. İkinci etap için hazırlıklara başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol kaldırma çalışmalarına devam ediyor. Yol kaldırma işlemenin sona ermesinin ardından araç ve yaya yolunda parke ve bordür döşemesi yapılarak, yol hizmete açılacak. 

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Uzun yıllar boyunca göz ardı edilen Çamlıca Yolu’ndaki yol yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Kendi imkanlarımızla yaptığımız yol yenileme çalışmalarının ilk etabında parke ve bordür döşemesini gerçekleştirdik. İkinci etabımıza ise yol kaldırma çalışmalarıyla başladık. Çamlıca Yolu üzerindeki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi, depremzedeler için yardım kampanyası başlattı Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi, depremzedeler için yardım kampanyası başlattı