Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği’nin projeye katkı sunduğunu kaydeden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da Adıyaman’da kurulacak 'Turgutlu Sokağı'nda devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. ‘Turgutlu Sokağı’ için belediye imkanlarının yanı sıra iş dünyasıyla da görüşmelerini sürdüren Başkan Akın, bağışçılarla toplantılar yapıyor. Şimdiye dek bölgeye çok sayıda konteyner gönderdiklerini aktaran Akın, şunları kaydetti:

“Sağduyumuzu acı haberi aldığımız andan itibaren gösterdik. 100’ün üzerinde TIR sevkiyatı sağladık, ihtiyaçları listelerine yönelik sevkiyatlarımızı devam ettirdik. Kendi imkanlarımızın yanı sıra bağışçılarımızla da temas halindeyiz. Belediyemize direkt katkı sunan isimlerin yanında iş dünyasının temsilcileri de projeye destek oluyor. Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği’mizde bölgeye sevk edilmek üzere konteyner projesine katkı sundu. Sanayicilerimiz yaptıkları bağışlarla projemiz hızla devam ediyor. İlk günden bu yana tek yürek olan Turgutlulu hemşehrilerime ve Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği’ne gösterdikleri sağduyu dolayısıyla teşekkür ediyorum.”

Turgutlu’da ‘Çepnidere Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’ ile ‘Halı Saha Salonu’ projelerinin temeli atılıyor  Turgutlu’da ‘Çepnidere Çok Amaçlı Etkinlik Salonu’ ile ‘Halı Saha Salonu’ projelerinin temeli atılıyor