TOKİ'nin 14 milyon liralık ihalesini, AKP’yi referans gösteren şirket aldı

AKP’nin referans olduğu TAB Tanıtım Organizasyon Dijital Reklam Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Limited Şirketi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın maliyeti 14 milyon 302 bin 452 lira olan tanıt...

GÜNDEM 21.06.2021 - 08:37 21.06.2021 - 08:37 Dokuz8 Haber

AKP’nin referans olduğu TAB Tanıtım Organizasyon Dijital Reklam Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Limited Şirketi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın maliyeti 14 milyon 302 bin 452 lira olan tanıtım hizmetleri ihalesini aldığı öğrenildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) milyonluk ilan, reklam ve tanıtım hizmeti ihalesini, AKP’nin referans olduğu şirketin aldığı ortaya çıktı.

MALİYETİ 14 MİLYON 302 BİN 452 LİRA

Cumhuriyet'ten Hazal Ocak'ın haberine göre; TOKİ, kurumun ilan, reklam ve tanıtım hizmetleri için 16 Şubat’ta bir ihale açtı. İhalenin yaklaşık maliyeti 14 milyon 302 bin 452 lira olarak belirlendi. Toplam 6 şirketin teklif verdiği ihalede 3 şirketin teklifi geçerli sayıldı. İhaleyi TAB Tanıtım Organizasyon Dijital Reklam Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Limited Şirketi kazandı. Şirketle idare arasında 6 Mayıs’ta sözleşme imzalandı. Türkiye genelini kapsayan işin 365 gün sürmesi planlanıyor. 7 Mayıs’ta başlayan iş 7 Mayıs 2022 tarihinde sona erecek.

BİRÇOK KURUMLA DAHA İŞ YAPMIŞ

İhaleyi kazanan şirketin internet sitesinde yer alan referansları arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, Ziraat Bankası ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yanı sıra AKP de bulunuyor. Şirket daha önce de Sosyal Güvenlik Kurumu’nun, borç yapılandırması kampanyasının reklamları için açılan ihaleyi kazanmıştı. İdare ile şirket arasında iş için 4 milyon 500 bin TL bedel üzerinden sözleşme imzalanmıştı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@