Seçim2023 I Karamollaoğlu: 14 Mayıs’ta iklim değişecek, sana söz yine baharlar gelecek Seçim2023 I Karamollaoğlu: 14 Mayıs’ta iklim değişecek, sana söz yine baharlar gelecek

TMSF'nin bugünkü Resmi Gazete'de yer alan satış ilanına göre, Denser Denizli Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş.’ye ait gayrimenkuller, menkuller ve sözleşmelerden oluşturulan "Denser Denizli Serbest Bölge Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" satışa çıkarıldı. Muhammen bedeli 69 milyon 500 bin lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak.

İHALEYE KATILABİLMEK İÇİN 6 MİLYON 950 BİN LİRALIK TEMİNAT YATIRILACAK

İhaleye katılmak isteyenler 6 milyon 950 bin liralık teminat yatırılacak. Teminat nakit olabileceği gibi, teminat mektubu, devlet tahvili, hazine bonosu ve hazine kefaletli tahviller olabilecek. İhale, 22 Şubat 2023'te saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında yapılacak.

İHALEYE KİMLER KATILAMAYACAK?

İlana göre, FETÖ/PDY terör örgütü kapsamında bulunduğuna veya Milli Güvenlik Kurulu tarafından devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara aidiyeti, iltisakı veya irtibatı olan gerçek ve tüzel kişiler ile tüzel kişilerde ortaklığı bulunanlar ihaleye katılamayacak.