THY'den açıklama: "İngiltere çıkışlı, Türkiye varışlı uçuşlar durduruldu"

THY, "Resmi otoritelerce alınan karar uyarınca, İngiltere çıkışlı Türkiye varışlı yolcu gelişleri durdurulmuştur" açıklamasında bulundu.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın mutasyona uğramış 15...

GÜNDEM 02.01.2021 - 13:06 02.01.2021 - 13:06

THY, "Resmi otoritelerce alınan karar uyarınca, İngiltere çıkışlı Türkiye varışlı yolcu gelişleri durdurulmuştur" açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın mutasyona uğramış 15 koronavirüs (Covid-19) vakasının tespit edildiğinin açıklamasının ardından, Türk Hava Yolları’ndan (THY) konuya ilişkin bir açıklama geldi.İngiltere çıkışlı ve Türkiye varışlı yolcu gelişlerinin durdurulduğunu belirten THY, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:"Resmi otoritelerce alınan karar uyarınca, İngiltere çıkışlı Türkiye varışlı yolcu gelişleri durdurulmuştur. Türkiye çıkışlı İngiltere varışlı uçuşlarımız, İngiltere çıkışlı-başka ülke varışlı(transit) planlandığı şekilde devam etmektedir. Bilet değişikliği ve diğer talepleriniz için 444 08 49 numaralı çağrı merkezimizden veya biletinizi satın aldığınız acenteye başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında yeni gelişmeler ve güncel bilgiler, web sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmaya devam edecektir."

NE OLMUŞTU?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün yaptığı açıklamada, İngiltere'den yurda giriş yapan 15 kişide mutasyonlu virüs tespit edildiğini ve bu ülkeden yurda girişlerin geçici olarak tamamen durdurulduğunu açıklamıştı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@