THY iki saatin altındaki uçuşlarda ikram yapmayacak

Türk Hava Yolları (THY) iki saatin altındaki uçuşlarda artık ikram yapmayacak.THY'den yapılan açıklamaya göre, koronavirüs tedbirleri kapsamında iki saatten az iç ve dış hat uçuşlarında ikra...

TOPLUM & YAŞAM 26.08.2020 - 00:00 26.08.2020 - 00:00 Dokuz8 Haber

Türk Hava Yolları (THY) iki saatin altındaki uçuşlarda artık ikram yapmayacak.

THY'den yapılan açıklamaya göre, koronavirüs tedbirleri kapsamında iki saatten az iç ve dış hat uçuşlarında ikram yapılmayacak.

GEREKÇE KORONAVİRÜS

Türk Hava Yolları (THY) iç ve dış hat uçuşlarında ikram konseptinde değişikliğe gidildiğini bildirdi. Buna göre iki saatin altında gerçekleşen iç ve dış hat uçuşlarında ikram yapılmayacak. Konuyla ilgili olarak THY'den yapılan açıklamada şöyle denildi:“Değerli yolcularımız, Pandemi sürecinde sizlerin ve ekiplerimizin sağlığını maksimum düzeyde korumak ve kabin ekibi-yolcu temasını minimuma indirmek amacıyla mevcut ikram konseptimizde değişiklik gerçekleştirdik. Bu kapsamda, tüm yurt içi uçuşlarımızda ve 2 saate kadar olan yurt dışı uçuşlarımızda ikram servisi gerçekleştirilmeyecektir. Bu uçuşlarımızda, talep eden yolcularımıza su servisi yapılacaktır. 2 saat üzeri olan yurt dışı uçuşlarımızda özel kutu/paket içerisinde ikram servisi yapılmaya devam edilecektir. Bilginize sunarız."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@