Aile ve Sosyal Hizmetler  Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyon Kocatepe Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Halaç Ailesi Eğitim Binası’nın temellerini atmak için Afyonkaraisar'a geldi.

WhatsApp Image 2023-09-29 at 14.24.47

Afyon Time'da yer alan habere göre, Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar'da Afyon Valiliği, Afyon Belediyesine bir dizi ziyaret yaptı ve ziyaret programlarının ardından, Afyon Kocatepe Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Halaç Ailesi Eğitim Binası’nın temellerini atmak için Temel atılacak alana geçti.
 
Burada Vali Kübra Güran Yiğitbaşı ve beraberindeki heyet ile birlikte temel atma töreni için hazırlanan start butonuna basan Bakan Göktaş, konu ile ilgili olarak kısa bir konuşma yaptı. Ardından sosyal medya hesabından da şu cümleleri paylaştı.
 
“Afyon Kocatepe Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Halaç Ailesi Eğitim Binası’nın temellerini atmak üzere hemşehrilerimizle bir araya geldik. İnşallah kısa sürede tamamlanıp hizmete girecek olan bu bina, öğrencilerimize ve hocalarımıza modern ve verimli bir eğitim ortamı sunacak. Afyonumuza hayırlı olsun.”  dedi.