Çerkezköy Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, 1. lig'e çıkma mücadelesi veriyor Çerkezköy Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, 1. lig'e çıkma mücadelesi veriyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 20 milyon 759 bin TL bedel ile; 6 adet Isuzu Dmax Yangın Müdahale Aracı, 9 adet Ford Transit Cenaze Nakil Aracı ve 19 adet Ford Tourneo Courier marka camlıvan binek hizmet aracı olmak üzere toplam 34 araç ekledi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Otoparkı’nda sergilenen araçları inceleyen ve yetkililerden araçlar ile ilgili bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, her geçen gün araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Bugün 20 milyon TL yatırımla 34 aracı daha bünyemize katmış bulunuyoruz. Büyükşehir olarak her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz. Tekirdağlı vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırma adına bundan sonra da araç filomuzu genişletmeye, yeni ve donanımlı araç filomuzla birlikte vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Yeni aldığımız araçlarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”