Tarkan yeni şarkısı 'Geççek' hakkında "Bize moral verir, umut olur diye düşündüm" açıklaması yaptı.

Tarkan, yayınlandıktan sonra gündem olan 'Geççek' isimli yeni şarkısı hakkında, "Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm" dedi.

Sanatçı Tarkan, yeni şarkısı "Geççek" ile ilgili açıklamalar yaptı. "Geççek" şarkısı ile ilgili Tarkan'la görüşen Radyocu Mehmet Gezegen, Twitter hesabı üzerinden görüşmeyi aktardı.

Gezegen'in aktardığına göre, Tarkan açıklamasında, "Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum" dedi.

"HEPİMİZE İYİ GELECEK BİR ŞARKI YAZMALIYIM DEDİM"

Tarkan, şöyle devam etti: "O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. 'Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek' . Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim."

Gözden kaçırmayın

Lacivert Gece: Yolu madene düşen bir futbolcunun hikâyesi Lacivert Gece: Yolu madene düşen bir futbolcunun hikâyesi

Tarkan, son olarak "Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki 'Geççek' yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir” dedi.