Sanatçı Tarkan Tevetoğlu, kurtuluşunun 100. yıl dönümünde İzmir’de verdiği konserin ardından, “Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Dün geceki konserde işte böyle muhteşem bir manzara vardı” dedi.

Megastar Tarkan, İzmir’in işgalden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında dün gece Gündoğdu Meydanı’nda konser vermişti. Tarkan, binlerce İzmirlinin katıldığı konserin ardından bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Tarkan, şunları kaydetti:

“ÇÜNKÜ BİZ BİLİRİZ, ASLINDA FARKLILIKLARIMIZDAKİ ÇEŞİTLİ RENKLERDİR ÜLKEMİZİN EŞSİZ MOZAİĞİNİ OLUŞTURAN”

“Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi. Yeniden umutla dolmayı. Tüm farklılıklarımızla birbirimize sevgiyle, hoşgörüyle sarılmayı, kucak açmayı. Çünkü biz biliriz, aslında farklılıklarımızdaki çeşitli renklerdir ülkemizin eşsiz mozaiğini oluşturan. Görüşlerimiz, düşüncelerimiz ve inanışlarımızla ne olursa olsun birbirimize sevgiyle, saygıyla yaklaşmamızdır aslolan.

Amedspor'u hedef gösteren komutan hakkında suç duyurusu Amedspor'u hedef gösteren komutan hakkında suç duyurusu

“NE KADAR ÖZLEMİŞİZ KUTUPLAŞMALAR, BÖLÜNMELER, DÜŞMANLIKLAR OLMADAN BÜTÜNLEŞMEYİ”

Dün geceki konserde işte böyle muhteşem bir manzara vardı. Birbirine sevgiyle kenetlenmiş yüz binlerce insan. Ne kadar özlemişiz böyle olmayı, hissetmeyi. Kutuplaşmalar, bölünmeler, düşmanlıklar olmadan bütünleşmeyi.”