Sunucu Okan Karacan hakkında Cumhuriyet Savcılığı tarafından ‘cinsel taciz’ iddiasıyla soruşturma başlatıldığı aktarıldı.

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde Y.K. isimli garson kadın sipariş alırken bir kişinin kalçasına dokunup yürüyüp gittiğini öne sürdü. Taciz edildiğini söyleyen kadının çalışma arkadaşları, taciz şüphelisinin lokantanın biraz ilerisinde durdurdu. Taciz şüphelisi sunucu Okan Karacan çıktı. Olay yerine polis çağrılırken, sunucu gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

"OKAN KARACAN OLDUĞUNU EMNİYETTE ÖĞRENDİM"

TV 100'de yer alan habere göre, tacize uğradığını iddia eden kadın ifadesinde “İş yerinde dışarıda sipariş alırken bir kişi kalçama dokunarak beni taciz etti ve yoluna devam etti. Beni taciz eden kişinin Zeki Okan Karaca olduğunu emniyette öğrendim. Kendisinden şikâyetçiyim” dedi.

Gözden kaçırmayın

Nisan ayında 24 kadın cinayeti işlendi, 16 kadın şüpheli şekilde öldü Nisan ayında 24 kadın cinayeti işlendi, 16 kadın şüpheli şekilde öldü

İFADESİ ALINAN KARANCAN SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan Okan Karacan ise suçlamaları kabul etmedi, genç kadını daha önce hiç görmediğini söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Oğlumla birlikte evime giderken tanımağım adamlar beni durdurdu. 'Sen bu kadını elledin, para vereceksin' dediler. Bana iftira atan Y.K adlı kadından davacı ve şikayetçiyim.”

Okan Karacan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Cumhuriyet Savcılığı sunucu hakkında "cinsel taciz" suçlaması ile soruşturma başlattı.