Suna Kıraç son yolculuğuna uğurlandı

İş kadını Suna Kıraç, 79 yaşında dün hayatını kaybetmişti. Suna Kıraç bugün son yolculuğuna uğurlandı.Uzun yıllardan beri ALS hastalığı ile mücadele eden Koç Holding eski Başkan Vekili ve Ve...

GÜNDEM 16.09.2020 - 16:05 16.09.2020 - 16:05

İş kadını Suna Kıraç, 79 yaşında dün hayatını kaybetmişti. Suna Kıraç bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Uzun yıllardan beri ALS hastalığı ile mücadele eden Koç Holding eski Başkan Vekili ve Vehbi Koç’un kızı Suna Kıraç, dün 79 yaşında hayatını kaybetmişti. Kıraç bugün son yolculuğuna uğurlandı.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kıraç için bugün Koç Holding binasında tören düzenlendi. Törenin ardından Kıraç'ın naaşı, cenaze namazı için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'ne getirildi. Cenaze namazına çok sayıda iş, spor, siyaset ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Fener Rum Patriği Bartholomeos'un da Kıraç'ın cenaze namazına geldiği görüldü.

CENAZEDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ ALINDI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, halası Suna Kıraç'ın naaşını omuzlarında taşıdı. Koronavirüs nedeniyle cenaze namazı için de geniş tedbirlerin alındığı görüldü. Gelenlerin ateşi ölçüldü, giriş ve çıkışlara dezenfektan üniteleri konuldu. Kıraç'ın naaşı cenaze namazının ardından, defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı'na götürüldü.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@