Süleyman Soylu’dan "İmamoğlu'na suikast" iddiasına ilişkin açıklama

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast iddialarına ilişkin konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Böyle bir suikast girişim söz konusu değildir. Yakalanan kimse söz konusu değildir" ifadelerini k...

GÜNDEM 02.12.2020 - 18:20 02.12.2020 - 18:20 Dokuz8 Haber

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast iddialarına ilişkin konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Böyle bir suikast girişim söz konusu değildir. Yakalanan kimse söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklamada bulundu.

"SUİKAST GİRİŞİMİ VE YAKALANAN KİMSE SÖZ KONUSU DEĞİL"

Bir suikast girişiminin söz konusu olmadığını söyleyen Soylu, "Böyle bir suikast girişimi ve yakalanan kimse de söz konusu değildir. Bu tehditler her zaman vardır ama bunların kamuoyu ve medya ile paylaşılmamasını isteriz. Terör örgütlerinin bir hedefleri daha vardır kendilerinden söz ettirmek" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

https://dokuz8haber.net/gundem/politika/ekrem-imamogluna-yonelik-isid-suikasti-girisimi-onlendi-iddiasi/https://dokuz8haber.net/gundem/ekrem-imamoglundan-suikast-iddialarina-iliskin-ilk-aciklama/

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@